Call to us
Scroll top
Emailpolskiekalendarze@polskiekalendarze.pl Phone724 717 717 FacebookFacebook InstagramInstagram

Clock8:00 – 16:00

od poniedziałku do piątku

Kalendarz książkowy Tygodniowy B5 BI COLOR

Szukasz fachowego doradztwa i atrakcyjnej oferty?

Call724 717 717 ZAMÓW ROZMOWĘ

Cena netto od: 23.94 zł

Oferta skierowana tylko dla firm i nie dotyczy konsumentów.

Opis

Kalendarz książkowy Tygodniowy B5 BI COLOR przyda się każdej osobie pracującej w biurze, której zależy na organizacji swojego czasu i planowaniu różnych wyjazdów, spotkań czy wizyt. Jest to niezwykle proste i przyjemne, gdyż książkowy kalendarz B5 weźmiesz ze sobą zawsze i wszędzie, wystarczy tylko schować go do plecaka lub torebki! Możesz także zostawić go na biurku, by nigdy o nim nie zapomnieć, i mieć zawsze pod ręką! Na okładce znajduje się obowiązujący rok, a także Twoje własne logo. Oprawa kalendarza wykonana jest z trzech różnych materiałów przyjemnych w dotyku: nadir, vivella i diamond. Dostępny jest w czterech różnych wzorach, charakteryzujących się odmienną kolorystyką. Reklamowy kalendarz na rok 2024 posiada praktyczny podział tygodniowy z uwzględnieniem godzin w ciągu dnia, co pozwoli Ci na szczegółową organizację w prosty sposób. Niedziele i święta zaznaczone są na czerwono, a na dole kartki znajduje się podglądowe kalendarium miesięczne. Planowanie jeszcze nigdy nie było tak łatwe i satysfakcjonujące, jak z naszym spersonalizowanym reklamowym tygodniowym kalendarzem B5!

Specyfikacja techniczna

Format bloku: 164 x 235 mm
Układ: tydzień na dwóch stronach
Objętość: 144 strony
Papier: offset 70 g/m2
Druk: szaro - bordowy
Tasiemka: satynowa bordowa
Oprawa: bez obszycia
Narożniki: proste
Okładka: awers zmiękczony pianką
Materiał pokryciowy: termoprzebarwialny
Blok kalendarza: szyty oraz dodatkowo wzmocniony krepą kapitałka w kolorze bloku

Część informacyjna: plan roczny 2024, skrócone kalendaria 2023, 2024, 2025, imieniny i święta, wschody i zachody słońca i księżyca, numeracja dni i tygodni, godzinowy plan pracy, miejsce na notatki, kalendarium 4-języczne (PL, GB, D, FR)

Informacje dodatkowe: plan urlopowy, urzędy wojewódzkie w Polsce, ambasady RP w krajach członkowskich UE, lotniska, porty lotnicze w Polsce, odległości między miastami Polski, tabela świąt międzynarodowych, telefoniczne numery kierunkowe międzynarodowe, międzymiastowe, ważne telefony, tabela świąt ruchomych, jednostki miar wag, tabele przeliczeniowe, przepisy ruchu drogowego w Europie, wspólne oświadczenie o zdarzeniu drogowym, notes, mapy

Oprawy (4)

Pozostałe kalendarze

Potrzebujesz fachowego wsparcia lub doradztwa?
Podaj swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie
z atrakcyjną ofertą.