Call to us
Scroll top
Emailpolskiekalendarze@polskiekalendarze.pl Phone724 717 717 FacebookFacebook InstagramInstagram

Clock8:00 – 16:00

od poniedziałku do piątku

Kalendarz książkowy Kieszonkowy A6 Vivella

Szukasz fachowego doradztwa i atrakcyjnej oferty?

Call724 717 717 ZAMÓW ROZMOWĘ

Cena netto od: 8.98 zł

Oferta skierowana tylko dla firm i nie dotyczy konsumentów.

Opis

Kalendarz książkowy Kieszonkowy A6 Vivella to niezwykły produkt reklamowy, za pomocą którego Twoi pracownicy zorganizują swój czas, i z radością zaplanują każdy wyjazd lub wizytę! Kompaktowy kalendarz w formie książki o formacie A6 z podziałem tygodnia na dwóch stronach zmieścisz wszędzie, co pomoże Ci ułożyć plany bez względu na to, gdzie się znajdujesz! Na okładce znajduje się obowiązujący rok, a także Twoje własne logo. Oprawa kalendarza wykonana jest z aksamitnego, gładkiego, skóropodobnego i przyjemnego w dotyku materiału vivella, dostępnego w dwunastu wersjach kolorystycznych. Kalendarz na rok 2024 posiada praktyczny podział tygodniowy z miejscem na własne notatki, co pozwoli Ci na indywidualną organizację w prosty sposób, wyróżnione niedziele i święta w kolorze czerwonym, a także małe podglądowe kalendarium obecnego miesiąca na dole lewej strony. Dzięki wstążce możesz oznaczyć daną stronę i mieć do niej szybki dostęp. Planowanie jeszcze nigdy nie było tak łatwe i satysfakcjonujące, jak z naszym reklamowym dziennym kalendarzem A5, którego możesz spersonalizować!

Specyfikacja techniczna

Format bloku: 90 x 153 mm
Układ: tydzień na dwóch stronach
Objętość: 128 stron
Papier: offset 70 g/m2
Druk: szaro - bordowy
Tasiemka: satynowa bordowa
Oprawa: imitacja obszycia
Narożniki: proste
Okładka: miękka
Materiał: termoprzebarwialny
Blok kalendarza: szyty oraz dodatkowo wzmocniony krepą, kapitałka w kolorze bloku

Część informacyjna: skrócone kalendaria 2023, 2024, imieniny i święta, numeracja dni i tygodni, miejsce na notatki, kalendarium 4-języczne (PL, GB, D, FR)

Informacje dodatkowe: skrócone kalendarium 2025, lotniska, porty lotnicze w Polsce, telefoniczne numery kierunkowe międzynarodowe i międzymiastowe, ważne telefony, tabela świąt ruchomych, jednostki miar wag, tabele przeliczeniowe, przepisy ruchu drogowego w Europie, notes.

Oprawy (12)

Pozostałe kalendarze

Potrzebujesz fachowego wsparcia lub doradztwa?
Podaj swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie
z atrakcyjną ofertą.