Call to us
Scroll top
Emailpolskiekalendarze@polskiekalendarze.pl Phone724 717 717 FacebookFacebook InstagramInstagram

Clock8:00 – 16:00

od poniedziałku do piątku

Kalendarz książkowy Firmowy z gumką B5 Vivella

Szukasz fachowego doradztwa i atrakcyjnej oferty?

Call724 717 717 ZAMÓW ROZMOWĘ

Cena netto od: 22.08 zł

Oferta skierowana tylko dla firm i nie dotyczy konsumentów.

Opis

Kalendarz książkowy Firmowy z gumką B5 Vivella to niezwykły produkt reklamowy, za pomocą którego Twoi pracownicy zorganizują swój czas, i z radością zaplanują każdy wyjazd lub wizytę! Kalendarz w formie książki o formacie B5 z podziałem dziennym zmieścisz wszędzie, co pomoże Ci ułożyć plany bez względu na to, gdzie się znajdujesz! Na okładce znajduje się obowiązujący rok, a także Twoje własne logo. Oprawa kalendarza wykonana jest z aksamitnego, gładkiego, skóropodobnego i przyjemnego w dotyku materiału vivella, dostępnego w siedmiu wersjach kolorystycznych. Kalendarz na rok 2024 posiada praktyczny podział dzienny na całą stronę z uwzględnieniem godzin w ciągu dnia, co pozwoli Ci na szczegółową organizację w prosty sposób, wyróżnione niedziele i święta w kolorze czerwonym, a także podglądowe kalendarium miesięczne na dole strony. Dzięki gumce dopasowanej do koloru kalendarza zapobiegniesz otwieraniu się go w trakcie transportu i uszkodzeniu kartek. Planowanie jeszcze nigdy nie było tak łatwe i satysfakcjonujące, jak z naszym reklamowym dziennym kalendarzem B5, którego możesz spersonalizować!

Specyfikacja techniczna

Format bloku: 164 x 235 mm
Układ: tydzień na dwóch stronach
Objętość: 144 strony
Papier: offset 70 g/m2
Druk: szaro - bordowy
Tasiemka: satynowa bordowa
Oprawa: obszyta, z gumką zamykającą kalendarz
Narożniki: proste
Okładka: awers zmiękczony pianką
Materiał pokryciowy: termoprzebarwialny
Blok kalendarza: szyty oraz dodatkowo wzmocniony krepą kapitałka w kolorze bloku

Część informacyjna: plan roczny 2024, skrócone kalendaria 2023, 2024, 2025, imieniny i święta, wschody i zachody słońca i księżyca, numeracja dni i tygodni, godzinowy plan pracy, miejsce na notatki, kalendarium 4-języczne (PL, GB, D, FR)

Informacje dodatkowe: plan urlopowy, urzędy wojewódzkie w Polsce, ambasady RP w krajach członkowskich UE, lotniska, porty lotnicze w Polsce, odległości między miastami Polski, tabela świąt międzynarodowych, telefoniczne numery kierunkowe międzynarodowe, międzymiastowe, ważne telefony, tabela świąt ruchomych, jednostki miar wag, tabele przeliczeniowe, przepisy ruchu drogowego w Europie, wspólne oświadczenie o zdarzeniu drogowym, notes, mapy

Oprawy (8)

Pozostałe kalendarze

Potrzebujesz fachowego wsparcia lub doradztwa?
Podaj swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie
z atrakcyjną ofertą.